Mooie boeken voor een zacht prijsje

Op zaterdag 24 en zondag 25 mei organiseren wij opnieuw een boekenmarkt in de aula van Sint Ursula, Heythuysen. Tussen 10.00 en 15.30 uur bent u van harte welkom om rond te neuzen tussen duizenden boeken. De entree is gratis!

De afgelopen twee jaar hebben onze leden weer een hoop boeken ingezameld. Nu is het moment daar: een grote verzameling boeken ligt klaar om verkocht te worden. Van romans en thrillers tot informatieve werken en kinderboeken – er is voor ieder wat wils!

De opbrengst van de boekenmarkt gaat naar het ouderhoud van instrumenten en de jeugdopleiding. Zo steunt u met uw aankoop niet alleen het verenigingsleven, maar ook de muzikale toekomst van onze jeugd!

Kom gezellig langs en scoor mooie boeken voor een zacht prijsje. We zien u graag op 24 en 25 mei bij Sint Ursula in Heythuysen.